Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Atopický ekzém děti

První pomoc na atopák u dětí

Můžeme doručit do:
25.7.2023
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 100052
Značka: Víťovy Bylinky
155 Kč
Kategorie: Mastičky
Cíl kůry: Kůže
Druh: Mastička
Zaměřeno na: Detox, Suchá kůže, Svědění
Položka byla vyprodána…
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur

Tato přesná a tajná receptura mnou vytvořená je velmi účinná a prověřená mnoha mými klienty, kteří ji vyzkoušeli.

Mastička mnohdy funguje jako jedna jediná na atopický ekzém u dětí, a proto si ji také zákazníci zamilovali.

Mastička kůži jednak zhydratuje, zvláční, ale hlavně zabrání dalšímu svědění a rozšiřování atopického, nebo jiného ekzému. Mastička je antibakteriální a antiseptická, a proto se perfektně na atopický ekzém pro dítko hodí. Zabraňuje dalšímu rozšiřování bakterií v kůži a výrazně eliminuje výskyt ekzému.

Mastička je vhodná pro všechny typy dětské pokožky. Nedráždí, nevysušuje, ani se nelepí. Mastička krásně působí na dětskou pokožku. Pokožku nádherně zklidní a zmírňuje svědění pokožky či různé červené skvrnky. Je skvělá na atopický ekzém, nebo lupénku pro každé dítko a hodí se do každé domácnosti.

Jejím základem je BIO kokosový olej, heřmánek, měsíček, přeslička a pro správnou konzistenci byl do mastičky použit včelí vosk od zdejšího vesnického včelaře.

Mastičku je dobré aplikovat klidně 5x denně, nebo prostě dle potřeby. Opravdu nejvíc doporučuji mastičku aplikovat po koupeli a po usušení kdy je kůže krásně provzdušněná, mastička se nádherně hluboko vpije a opět zvýšíte odolnost a pevnější štít na to jak bojovat s atopickým ekzémem.

Mastičku není nutno uchovávat po otevření v lednici, stačí jen temno a sucho. Teplota nad 25°C mastičce nesvědčí, a proto ji doporučuji přemístit do lednice, jinak to není třeba. Mastička je v krásném skleněném kelímku s jednobarevným víčkem dle skladové dostupnosti.

Trvanlivost mastičky je cca 1 rok od otevření. Neotevřená vydrží asi 1,5 roku.

 

Objem mastičky je 40 ml.