Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Cévní systém

Zachování + obnova pružnosti a pevnosti cév

Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 100010
Značka: Víťovy Bylinky
175 Kč
Kategorie: Tinktury
Cíl kůry: Cévy
Druh: Tinktura
Zaměřeno na: Srdce, Krev, Žíly
Cévní systém
Tip
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur

Cévy také patří mezi velmi důležité orgány v našem těle.

 

Při ucpání cév nám hrozí velké otoky, obrovské bolesti a v konečném důsledku smrt.

 

K čemu se tato tinktura na míru vyrobená pro cévy hodí? Budete žasnout! 

 

- Zachování a obnova pružnosti a pevnosti cév

- Zvyšují odolnost krevních vlásečnic

- Zlepšují žilní tonus - Protizánětlivé účinky

- Cévy vlivem vysokých teplot nebudou tak agresivně působit na jejich stahování a tím pádem se zajistí jejich stabilní a bezproblémová průchodnost v kombinaci s mou již dostupnou tinkturou na LYMFATICKÝ SYSTÉM

- Přispívají k pevnosti a pružnosti cévní stěny svým vysokým obsahem vitamínů obsažených v bylinách

- Pružnost tepen

 

Téměř nikdy nelze říct, že se na daný produkt hodí jen jedna tinktura a proto, kdo vám někdy bude doporučovat jen jednu tinkturu, tak toho moc asi neví, protože jednou tinkturou se nikdy nic nezlepší.

Proč? Protože náš organismus je hrozně obrovský a při té váze, při té kůži a té haldě orgánů je nemožné, aby na organismus jedna tinktura nějak správně zafungovala. Než náš organismus jaksi vstřebá, nebo spíše najede a přijme bylinný přírodní produkt a má s ním nějak pracovat, tak si musí zvyknout a postupně ho přijmout, a proto ani u této tinktury tomu není jinak.

Mé osobní doporučení je alespoň 2 balení těchto tinktur. Úplně nejlepší jsou 3-4 balení, ale pozor, více ne a hlavně pauzy. Během užívání jedné tinktury si teprve tělo všimne, že je do něj vkládán přísun něčeho, teprve tehdy až zjišťuje k čemu produkt je a jak s ním naložit. Seznamuje se. U druhého a dalšího balení je už tělo s produktem seznámeno a nechává ho dělat svou práci naplno, takže pamatujte, že první tinktura je vždy takové přijímání a seznamování, až při druhé a více působí. 5 a více balení už není dobré.

Proč? Na tělo to už je moc a nestíhá bylinné látky správně a dobře vstřebat. Ideálně když se rozhodnete pro 3-4 balení, tak pak byste si od užívání tohoto produktu měli dát pauzu aspoň 2 měsíce. Nejobvyklejší je vždy brát 2 balení. Jedna lahvička má objem 50 ml a tím pádem obsahuje přibližně 750 kapiček. Kapičky se užívají 3x denně před/po jídle, nezáleží, je to jedno. Přesný popis užití máte vždy uveden na lahvičce.

 

Složení: Alkohol, pupečník, svízel, kopřiva, třezalka, jetel, meduňka, jitrocel, bříza, kmín, pampeliška, hloh.

 

Tinktura se sestavena z výše uvedených bylin, které jsou v tinktuře obsaženy každá v jiném, ale přesném poměru pro správné užívání. Jedno balení tinktury využívat lze bez problému, ale po tomto balení osobně doporučuji 7-10 dnů pauzu. Po této době můžete opět nasadit další tinkturu a následně i po využívání těchto dalších dvou tinktur doporučuji nyní 1 měsíční pauzu od této tinktury.

Užívat nedoporučuji dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám. Kontraindikace dosud nebyly zaznamenány. Jedno balení kapiček vám vyjde v závislosti na vaší váze. Trvanlivost otevřené/neotevřené tinktury je cca 1 rok. Není nutno uchovávat v lednici, ale stačí jen temno a sucho. Maximální teplota v místnosti 25°C.

 

Objem 50 ml.