Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Hubnoucí Elixír - jedna lahvička

ZHUBNĚTE 100% PŘÍRODNĚ !!!

Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 364
Značka: Víťovy Bylinky
379 Kč
Kategorie: Tinktury
D2 1024 (14)
Novinka Tip
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur
 
 
 
 podporuje spalování tuků
 zrychluje metabolismus
 skvěle zasytí
 požírá tuk
 snižuje tělesnou hmotnost
 zpomaluje tvorbu tukových buněk
 zabraňuje usazování tuků na játrech
 pomáhá s břišním tukem
 
 Chuť je opravdu velmi výrazná a silná (hořká)
 
Zaznamenali jsme přibližně u 8⃣8⃣% žen, že už při dvou lahvičkách se cítily skvěle, povzbuzeně, svěžía pomaličku šla i hmotnost dolů⬇⬇
 
Složení: Alkohol, green tea, garcinie, dobromysl, oolong, green coffee, shatavari, hercampuri, bazalkové semínko
 
Jedna lahvička během užívání vydrží přibližně na 14 dnů při hmotnosti 100kg. Tinktura se užívá 3x denně (ráno, odpoledne a večer) dle návodu na lahvičkách v závislosti na vaší hmotnosti.
 
 
 Pokud ještě nejste členy mé skupinky a chcete vstoupit do pozitivního světa bylinek, tak vás mile rád přivítám po kliknutí na tomto odkazu:
 V každé nebesky modré lahvičce najdete také 1 ze 3 druhů minerálních energeticky nabitých kamenů, jako je achát, ametyst, anebo smaragd, které mají také příznivý vliv na hubnutí.
 
 
 Objem jedné lahvičky je 50ml.
 
TIP Během užívání si doporučuji zapisovat své pocity a také se pravidelně vážit. Dvě lahvičky po sobě lze využívat bez problému, ale po dvou lahvičkách doporučuji pak týdenní pauzu a poté je možné opět nasadit kůru v případě potřeby 
 
Trvanlivost tinktury je minimálně 1 rok. Po otevření se životnost zkracuje přibližně na 7-8 měsíců. Není nutno uchovávat v lednici, jen v temnu a suchu.
 
(Každý jsme originál, máme jiné spalování a metabolismus, a proto nelze zaručit 100% účinek u všech, ale to nelze nikdy u ničeho)
 
 
(Tinkturu nedoporučuji pro těhotné a kojící ženy). Děti tinkturu mohou užívat nejdříve od 12 let věku. Užívání nemá na řízení automobilu negativní vliv.