Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Lymfatický systém

Správné fungování lymfy

Můžeme doručit do:
25.7.2023
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 100005
Značka: Víťovy Bylinky
249 Kč
Kategorie: Tinktury
Cíl kůry: Otoky
Druh: Tinktura
Zaměřeno na: Těžké nohy, Bolest nohou, Odvodnění
Položka byla vyprodána…
PED 9
Tip
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur

Po náročném studování a testování jsem se konečně dostal do cíle a vznikla tato tinktura na správnou funkci lymfatického systému.

 

Jak vlastně tinktura funguje a co umí?

 

- tinktura napomáhá lymfatickému systému jeho správným fungováním a to tak, že odstraňuje z těla odpad (toxiny, viry, bakterie)

- udržuje jeho činnost v normě, protože při zpomalení lymfatického systému můžou nastat závažné zdravotní komplikace, jako jsou například otoky, nejčastěji v okolí kotníku a lýtek

- tinktura dále napomáhá lepší cirkulaci krve a její okysličení

- napomáhá k tomu, aby tělo neusazovalo odpadní látky v těle a bez problému je vylučovalo

- pokud je tělo z nějakého důvodu zpomaleno, tak tinktura lymfatický systém zaručeně rozproudí

- dokáže odstranit drobné otoky, nebo otoky se začínajícím průběhem, nikoliv nedokáže odstranit silné otoky a zavodnění

 

Složení tinktury: Alkohol, vřes, přeslička, pampeliška, řebříček, svízel, šípek, komonice

 

Náš organismus je velice speciální a hlavně u každého individuální a proto tělu jedna lahvička tinktury na to, aby se začalo něco dít nestačí. Tělo se nedokáže za tak krátkou dobu na tinkturu naladit, a proto je dobré tělu dopřát alespoň dvě lahvičky této tinktury, kde už patřičný výsledek bude. U testování jsem zaznamenal, že se účinky u 87% klientek projevily až po vypotřebování dvou lahviček. Kapičky mají objem 50 ml a vydrží vám během užívání přibližně na 7-12 dnů. To ale záleží na vaší hmotnosti. Kapičky se užívání 3x denně a to ráno, odpoledne a večer cca 1-2 hodinu před spaním.

 

Jak zjistit jaké množství kapek při své hmotnosti mám užívat?

 

- Vaši hmotnost vydělíte číslem 3 a toto číslo je počet kapek, které budete užívat 3x denně. Tzn, že když člověk váží 80kg, tak vydělí tuto hmotnost číslem 3 a vyjde mu číslo cca 26, takže ráno si dáte 26 kapek, odpoledne 26 kapek a večer 26 kapek. Je to jednoduché. NÁVOD JAK UŽÍVAT JE VŽDY NA LAHVIČCE Po využívání jednoho balení (249,-) doporučuji 5-7 dnů pauzu a poté doporučuji nasadit druhé balení kapiček.

Trvanlivost je cca 8 měsíců ode dne otevření kapiček. Není nutno uchovávat v lednici, ani po otevření. Kapičkám stačí jen temno, sucho a nesvědčí jim teplota nad 25°C.

 

Objem je 50 ml.