Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Mastička na křečové žíly s dračí krví

Bezkonkurenční mastička pro vaše křečové žíly !!!

Můžeme doručit do:
25.7.2023
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 340
Značka: Víťovy Bylinky
155 Kč
Kategorie: Mastičky
Položka byla vyprodána…
Mastička na křečové žíly
Novinka Tip
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur
Asi 1,5 roku zpět jste mohli v mé aktuální nabídce produktů vídat mou speciální mastičku na křečové žíly, kterou jste si velmi zamilovali, ale od mastičky jsme si všichni museli dát delší pauzu, protože jsem vylepšoval její složení a balení, ale konečně je zpět!
 
Její složení jsem opravdu hodně dlouho ladil aby byla mastička dokonalá a co nejvíce vyhovovala vašim požadavkům a byla pro vaše nožky ta široko daleko nejlepší.
 
Pokud vás už nějakou dobu trápí křečové žíly, tak jsem přesvědčený, že vám dokáži v tomto pomoci a ulevit vám. Tato mastička velmi dobře ulevuje od bolestivých křečových žil, které můžou být většího rozměru a také vystouplé. Většinou jsou problémy s křečovými žilami doprovázené otoky, častými záněty a někdy také dokonce bércovým vředem. Příčin může být spousta, ať už se jedná o dlouhé stání, nemocná játra, nebo třeba nadváhu.
 
Pokud byste rovnou chtěli řešit třeba ta játra, nebo nadváhu, tak mě kontaktujte do zprávy a podíváme se na to.
 
A teď už na co mastička funguje?
 
- Otoky dolních končetin
- Pocit těžkých nohou
- Na vystouplé a bolestivé křečové žíly
- Mravenčení nohou
- Prokrvuje tkáně
- Rozšiřuje cévy a zvyšuje pevnost a pružnost jejich stěn
- Pomáhá při nedokrvení končetin a s praskáním cév
- Zpevňuje cévy a zvyšuje jejich pružnost
- Příznivě působí na lámavost kapilár - ovlivňuje tedy fragilitu cév, což je tvoření modřin a podlitin
- Prevence proti vápenatění cév
 
Mastičku mám obohacenou o kvalitní Ekvádorské hercampuri ve vysoké kvalitě, které mi společně s dračí krví přímo od šamanů vozí jeden starý známý přímo z Ekvádoru.
 
Složení: BIO kokosový olej, hercampuri, hluchavka, sangre de drago, kopřiva, ginkgo biloba, pohanka, pomerančová kůra, včelí vosk od včelaře.
 
Všem vřele doporučuji tuto mastičku vyzkoušet a sami uvidíte. Mastičku mám o objemu 40 ml v krásném skleněném kelímku.
 
Trvanlivost od otevření je asi 6 měsíců. Doporučuji uchovávat v temnu a suchu při teplotě maximálně do 25°C. Uchovávání v lednici není nutné.