Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Měsíčková s heřmánkem & levandulí

Luxusní na vyrážky a bolestivé rány

Můžeme doručit do:
25.7.2023
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 100047
Značka: Víťovy Bylinky
155 Kč
Kategorie: Mastičky
Cíl kůry: Kůže
Druh: Mastička
Zaměřeno na: Odřeniny, Popáleniny, Suchá kůže
Položka byla vyprodána…
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur

Tato měsíčková mastička obohacená o heřmánek a levanduli se základem BIO kokosového oleje, doplněná o včelí vosk od zdejšího včelaře potěší nejen vaše oko, ale hlavně tělo.

 

Mastička je úžasná na vyrážky, bolestivé rány, mokvavé kožní vyrážky, hojení ran kůže, nemoci kůže, jizvy po zranění, pooperační jizvy, bércové vředy, odřeniny, spáleniny, modřiny, pohmožděniny, suchou kůži, popraskanou kůži, málo vyživenou kůži, proleženiny, otoky, krevní výrony, svědění, úrazy, prokrvení kůže, kožní vředy, infikované rány.

 

Složení: BIO kokosový olej, heřmánek, měsíček, levandule, včelí vosk

 

Mastičku není nutno uchovávat po otevření v lednici, stačí jen temno a sucho. Teplota nad 25°C mastičce nesvědčí, a proto ji doporučuji přemístit do lednice, jinak to není třeba.

 

Mastička je v krásném skleněném kelímku s jednobarevným víčkem dle skladové dostupnosti. Trvanlivost mastičky je cca 1 rok od otevření. Neotevřená vydrží asi 1,5 roku.

 

Objem je 40 ml.