Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Očista a správná funkce jater

Podporuje normální činnost jater

Můžeme doručit do:
25.7.2023
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 100008
Značka: Víťovy Bylinky
175 Kč
Kategorie: Tinktury
Cíl kůry: Detox
Druh: Tinktura
Zaměřeno na: Játra
Položka byla vyprodána…
Očista a správná funkce jater
Tip
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur

Játra jsou dalším hrozně důležitým orgánem, bez kterého naše tělo fungovat prostě nebude. Společně s játry tu jsou i jak jinak jejich potíže, kterým se bohužel játra jen stěží ubrání a když už se jim ubrání, tak se hodně vyčerpají a stojí je to hodně úsilí, aby to zlé od sebe dostaly. Člověk ani neví co všechno sní, nebo vypije a co to všechno obsahuje. Přes chuťové buňky to přejde a u vás to tím končí, ale ta přítěž některých potravin co je pro naše tělo ...

 

No jéje ... To si nedovedeme ani představit, a proto jsem si pro vás připravil další novinku, která vaše játra skvěle a důkladně pročistí a zařídí jejich správnou funkci. Víte, že třeba přetížená a stagnující játra nemusí hned znamenat bezprostřední nebezpečí, ale můžou se ozvat jiným způsobem?

 

Třeba příznaky častého nadýmání a zažívacími potížemi. Funkce jater pak snižuje kvalitu i délku našeho života a my tak můžeme přijít klidně i o 5 let svého života a to ani nemusíme vědět! Špatná funkce jater může přivézt vážné zdravotní problémy, které už nepůjdou tak snáze vyřešit, jak třeba jednodušší očista.

 

Pojďme se společně podívat na to, co tinktura s přesným složením Moravských bylin dokáže:

 

- Podporuje normální činnost jater a střev

- Přispívá k normální funkci trávení a dýchacího systému

- Vytvoří játrům jakousi ochrannou membránu, aby je jen tak nemohlo něco výrazně poškodit

- Zabraňuje průniku toxických látek do jaterní buňky

- Silným antioxidantem

- Podílí se na normalizaci hladiny jaterních enzymů

- Harmonizuje imunitní systém

- Snižuje oxidaci jaterních lipidů

- Posiluje látkovou výměnu zvyšováním antitoxické funkce jater

 

Téměř nikdy nelze říct, že se na daný produkt hodí jen jedna tinktura a proto, kdo vám někdy bude doporučovat jen jednu tinkturu, tak toho moc asi neví, protože jednou tinkturou se nikdy nic nezlepší.

Proč? Protože náš organismus je hrozně obrovský a při té váze, při té kůži a té haldě orgánů je nemožné, aby na organismus jedna tinktura nějak správně zafungovala. Než náš organismus jaksi vstřebá, nebo spíše najede a přijme bylinný přírodní produkt a má s ním nějak pracovat, tak si musí zvyknout a postupně ho přijmout, a proto ani u této tinktury tomu není jinak. Mé osobní doporučení je alespoň 2 balení těchto tinktur. Úplně nejlepší jsou 3-4 balení, ale pozor, více ne a hlavně pauzy. Během užívání jedné tinktury si teprve tělo všimne, že je do něj vkládán přísun něčeho, teprve tehdy až zjišťuje k čemu produkt je a jak s ním naložit. Seznamuje se. U druhého a dalšího balení je už tělo s produktem seznámeno a nechává ho dělat svou práci naplno, takže pamatujte, že první tinktura je vždy takové přijímání a seznamování, až při druhé a více působí. 5 a více balení už není dobré.

Proč? Na tělo to už je moc a nestíhá bylinné látky správně a dobře vstřebat. Ideálně když se rozhodnete pro 3-4 balení, tak pak byste si od užívání tohoto produktu měli dát pauzu aspoň 2 měsíce. Nejobvyklejší je vždy brát 2 balení. Jedna lahvička má objem 50 ml a tím pádem obsahuje přibližně 750 kapiček. Kapičky se užívají 3x denně před/po jídle, nezáleží, je to jedno. Přesný popis užití máte vždy uveden na lahvičce.

 

Složení: Alkohol, ostropestřec, bazalka, heřmánek, šalvěj, smil, vlaštovičník, řebříček

 

Tinktura se sestavena z výše uvedených bylin, které jsou v tinktuře obsaženy každá v jiném, ale přesném poměru pro správné užívání. Dvě balení tinktury po sobě využívat lze bez problému, ale po těchto dvou balení osobně doporučuji 7-10 dnů pauzu. Po této době můžete opět nasadit další dvě tinktury a následně i po využívání těchto dalších dvou tinktur doporučuji nyní 2 měsíční pauzu od této tinktury. Užívat nedoporučuji dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám. Kontraindikace dosud nebyly zaznamenány. Jedno balení kapiček vám vyjde v závislosti na vaší váze.

Trvanlivost otevřené/neotevřené tinktury je cca 1 rok. Není nutno uchovávat v lednici, ale stačí jen temno a sucho. Maximální teplota v místnosti 25°C.