Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Proti svědění a na štípance

Luxusní první pomoc proti bodnutí hmyzem

Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 100056
Značka: Víťovy Bylinky
155 Kč
Kategorie: Mastičky
Cíl kůry: Kůže
Druh: Mastička
Zaměřeno na: Svědění, Hmyz, Štípnutí, Komár
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur

Tato mastička v létě prostě nesmí chybět! Její složení je tak vyšperkované, že doslova hladí a srovná pokožku do normálu třeba právě po štípnutí komárem, nebo nějakým dalším hmyzem. Výsledek je už vidět po pár hodinách. Postižené místo je méně červené, tolik nesvědí, navíc trošku odpuzuje i komáry a štípající hmyz, ale hlavně pokožku zklidní. Postižené místo je možno mastičkou potírat dle potřeby.

 

Není nutno uchovávat v lednici, ale také ne na sluníčku, aby mastička nezačala tát. Je super hlavně v létě a také pro ty, co bývají často v lese.

 

Složení se pyšní BIO kokosovým olejem, levandulí, EO levandulí, růží, EO tea tree, meduňky a včelím voskem

 

Objem je 40 ml.