Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Tymiánová s hřebíčkem & fenyklem

Luxusní na záněty a bolesti zubů

Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 100049
Značka: Víťovy Bylinky
155 Kč
Kategorie: Mastičky
Cíl kůry: Záněty
Druh: Mastička
Zaměřeno na: Revma
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur

Tato zinková mastička se základem BIO kokosového oleje, doplněná o včelí vosk od zdejšího včelaře poteší nejen vaše oko, ale hlavně tělo.

 

Mastička je úžasná na bércové vředy, lupus, psoriázu, ekzémy, opary, opruzeniny, působí antibakteriálně, zklidňuje pokožku podrážděnou třením oděvů, bradavice, rychlejší hojení ran, pomáhá snížit zánět kůže spojený s vyrážkami, alergiemi, nebo podrážděním, zabraňuje popáleninám, zlepšuje hojení ran a prevenci bakteriálních infekcí, pomáhá regenerovt popáleniny a poškozené tkáně, udržuje vlhkost uzavřenou v pokožce, kůže se tak rychle nevysuší, snižuje prijevy zánětlivých dermatóz včetně růžovky, pigmentové poruchy.

 

Složení: BIO kokosový olej, kakaové máslo, oxid zinečnatý, včelí vosk

 

Mastičku není nutno uchovávat po otevření v lednici, stačí jen temno a sucho. Teplota nad 25°C mastičce nesvědčí, a proto ji doporučuji přemístit do lednice, jinak to není třeba. Mastička je v krásném skleněném kelímku s jednobarevným víčkem dle skladové dostupnosti.

 

Trvanlivost mastičky je cca 1 rok od otevření. Neotevřená vydrží asi 1,5 roku.

 

Objem je 40 ml.