Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Víťův královský olej

Královská péče o vaši ústní dutinu

Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 100067
Značka: Víťovy Bylinky
185 Kč
Kategorie: Kosmetika
Cíl kůry: Zuby
Druh: Kosmetika
Zaměřeno na: Dásně, Dech, Krčky
Zubní olej
Novinka Tip
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur

Zubní olej jsem dříve měl v nabídce, ale nyní byl dlouhou dobu vyprodán. Proč? Protože jsem jeho složení vylepšoval.

 

- Vylepšené složení

- Hezčí a ekologičtější vzhled

- Větší balení

- Lepší cena

 

Toto je nový Víťův královský zubní olej. Já osobně tento olej používám a nemůžu si ho vynachválit, a proto jsem ho i takto originálně pojmenoval.

 

Co tento olej umí, nebo k čemu se hodí?

 

Tento nadupaný bylinný macerát, který v sobě ukrývá mimo bylinné látky také esenciální BIO oleje je naprostým blahem pro vaši dutinu ústní, protože obsahuje také pravou dračí krev. Tento olej obsahuje hned 11 druhů bylinek. Tuto přesnou bylinnou směs jsem maceroval dlouhé 4 měsíce v olejové přesně naměřené složce pro správné fungování. Blahodárně působí i na ty nejcitlivější zuby. Mimo jiné je velmi dobrým antivirotikem pro krčky, dásně a působí příznivě na mezizubní prostory. Velmi dobře reguluje výskyt kazů a omezuje tak jeho vznik a jedná se naprosto o 100% přírodní bylinný produkt, který lze bez problémů používat každý den k čištění zubů, či výplachu dutiny ústní. Výborně působí při delším používání na zápach z úst, čistí kompletně celou dutinu ústní, včetně jazyku, na kterém se nejvíce zachytává velké množství bakterií. Osvědčil se na také na citlivé a krvácející dásně a v konečném důsledku po vyčištění zanechává v ústech svěžest.

 

Složení: Oleje: BIO mandlový, BIO slunečnicový, mákový, sezamový, šalvěj, měsíček, máta, jitrocel, řepík, heřmánek, kopřiva, tymián, hřebíček, eukalyptus, levandule. ÉO máta, ÉO hřebíček, ÉO pomeranč, ÉO citron, dračí krev

 

POZOR! V KAŽDÉ LAHVIČCE VÁS ČEKÁ PÁR KOUSKŮ HŘEBÍČKU, KTERÝ MIMO JINÉ JEŠTĚ ZDVOJNÁSOBÍ ÚČINKY OLEJE, PROTOŽE PO CELOU DOBU VAŠEHO POUŽÍVÁNÍ SE BUDE HŘEBÍČEK V LAHVIČCE LOUHOVAT A PŘEDÁVAT DO OLEJE SVÉ ÚČINNÉ LÁTKY, TAKŽE UDĚLÁ SVOU PRÁCI A NAVÍC POTĚŠÍ OKO.

 

Použití: Pár kapiček oleje asi 10-15 nakapeme na zubní kartáček a vyčistíme si zuby, dásně a jazyk tak, jak jsme zvyklí, poté standardně vyplivněte a nevyplachujte. Nechte působit. Uchovávat jen v temnu a suchu, bez lednice.

 

Trvanlivost po otevření je 1 rok. Pokud si zuby nečistíte, tak jako alternativu můžete 10-15 kapiček oleje nakapat rovnou do dutiny ústní a převalovat tento olej pomocí jazyku do různých mezizubních prostor. Poté opět vyplivnout, nevyplachovat a nechat působit. Přibližně 1x za 7 dnů doporučuji kartáček odmašťovat ideálně přírodním mýdlem bez parfemace.

 

Výborná prevence proti paradentóze.

 

Objem je 50 ml.