Vážení zákazníci, za pár dnů se blíží má dovolená, a proto bych vám chtěl tímto sdělit, že v termínu od 2.6. do 17.6. nebudu vyřizovat žádné objednávky, dotazy, reklamace, ani zprávy. Poslední objednávky na dobírku i při platbě on-line kartou budu odesílat 1.6. Objednávky placené převodem musí být do 1.6. taktéž uhrazeny. V opačném případě budou vyřízeny po 18.6. Objednávky však ale zde na eshopu bude možné vytvářet bez omezení, avšak vyřizovat je budu nejdříve po 18.6. s tím, že budou odeslány a vyřízeny tak, jak přijdou za sebou. Děkuji za pochopení a opatrujte se ♥

Zázračné sérum na oční okolí

Vyhlazující a regenerační péče

Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 100077
Značka: Víťovy Bylinky
165 Kč
Kategorie: Kosmetika
Cíl kůry: Pleť
Druh: Kosmetika
Zaměřeno na: Omlazení, Vrásky, Hydratace, Oči
Sérum na oční okolí
Novinka Tip
100% Přírodní
100% Přírodní
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
Konzultace zdarma
Konzultace zdarma
Výrobky dle starých receptur
Výrobky dle starých receptur

Toto moje domácí sérum si zamilovali všichni, kteří měli tu možnost ho vyzkoušet před samotným a oficiálním uvedením na trh. Jedná se o dokonale vyvážené a 100% přírodní bylinkové sérum na oční okolí, které je vhodné pro všechny věkové skupiny a to z převážně jednoho a toho samého důvodu.

 

... O-M-L-A-Z-U-J-E …

 

Toto sérum než jsem vytvořil, tak opravdu několikrát musel testovat, zkoušet, abych ho vyladil taky aby bylo naprosto dokonalé a podařilo se !!! Sérum je na světě.

 

Sérum luxusně napravuje již vzniklé a počáteční poškození očního okolí, dále výrazně pomáhá omezovat viditelné vrásky očního okolí, anebo zpomaluje celkové stárnutí pleti. Sérum se také velmi dobře dá použít jako taková intenzivní výživa, kůra, nebo vitamín pro oční okolí, ale lze jej aplikovat klidně i pod oční krém.

 

Zjednodušeně řečeno:

 

- napravuje poškození očního okolí

- omezuje výskyt nových vrásek

- staré vrásky dokáže jaksi vylepšit a vytáhnout

- zkrášluje - zpomaluje stárnutí očního okolí

- výživa, kůra

- oživí, projasní unavenou, suchou a dehydratovanou pokožku očního okolí

- hloubkově hydratuje a regeneruje

- dodává živiny

- zpevní

- rozzáří

 

Tento zázrak se používá ideálně ráno a večer a to tak, že jemným poklepem, nebo vetřením séra do očního okolí ho plně aktivujete a necháte ho působit. Neoplachujete.

 

Opravdu stačí jen špetička prstíku namočit v séru a aplikovat. Sérum má gelovou konzistenci a není jej třeba uchovávat v lednici, ale stačí ideálně jen temno a sucho, anebo jej můžete mít někde v koupelně.

 

Složení: Oleje: konopný, meruňkový, mandlový, jojobový, arganový, ricinový, rostlinný glycerin, chrpa, růže, měsíček, světlík, heřmánek, xantanová guma, extrakt z chrpy

 

Bohaté sérum je v krásném skleněném kelímku s černým víčkem, doplněné o dekorační etiketu, název, složení a použití produktu.

 

Objem je 15 ml.